RulesFinder (1.1.9) - en to af translation catalogue (29 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Register
af: Registreer

en: Content
af: Inhoud

en: Description
af: Beskrywing

en: Administration
af: Administrasie

en: On
af: Op

en: new
af: nuut

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Version
af: Weergawe

en: Overview
af: Oorsig

en: Search
af: Soek

en: Preview
af: Voorskou

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: User login
af: Aanmelding

en: Users
af: Gebruikers

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
af: Ons is tans besig met onderhoud op @site. Wees asseblief geduldig, ons sal binnekort weer terug wees.

en: Create content
af: Skep inhoud

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Delete comment
af: Skrap kommentaar
