RulesFinder (1.1.9) - en to bg translation catalogue (49 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Administration
bg: Администриране

en: On
bg: Включи

en: new
bg: нов

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Version
bg: Версия

en: Overview
bg: Обзор

en: Search
bg: Търси

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Teaser
bg: Резюме

en: Updated
bg: Обновено

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Term ID
bg: Термин ID

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Users
bg: Потребители

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
bg: @site в момента е в техническа профилактика. Ще бъде достъпен в най-скоро време. Благодарим ви за търпението.

en: Create content
bg: Създаване на съдържание

en: Messages
bg: Съобщения

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: Publish content
bg: Публикувай съдържание

en: Unpublish comment
bg: Премахни коментар

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Delete comment
bg: Изтрий коментар

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Publish comment
bg: Публикувай коментар

en: Full comment
bg: Пълен коментар

en: Save comment
bg: Запази коментар

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Unpublish content
bg: Отмени публикацията на съдържанието

en: Make content sticky
bg: Постави съдържанието в началото на сипсъка

en: Make content unsticky
bg: Отмени  публикуването на съдържанието в началото на сипсъка

en: Promote content to front page
bg: Постави съдържанието на началната страница

en: Remove content from front page
bg: Премахни съдържанието от началната страница

en: Save content
bg: Запази съдържанието

en: Taxonomy term page
bg: Страница на термин от таксономията
