RulesFinder (1.1.9) - en to km translation catalogue (55 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: new
km: ថ្មី

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Version
km: កំណែ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Term ID
km: លេខ​សម្គាល់​ពាក្យ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
km: @site ​កំពុង​ស្ថិត​នៅ​ក្រោម​ការ​ថែទាំ ។ យើង​នឹង​ត្រឡប់​មក​វិញ​ក្នុង​ពេល​ឆាប់​ៗ​នេះ​ ។ សូម​អរគុណ​ចំពោះ​ការ​រង់​ចាំ​ ។

en: Create content
km: បង្កើត​មាតិកា

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: About
km: អំពី

en: Publish content
km: បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មាតិកា

en: Unpublish comment
km: មិនបោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មតិ​យោបល់

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: Relations
km: ទំនាក់​ទំនង

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Delete comment
km: លុប​មតិយោបល់

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: Publish comment
km: បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មតិយោបល់

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Full comment
km: មតិ​​យោបល់​ទាំង​មូល

en: Save comment
km: រក្សា​ទុក​មតិយោបល់​

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល

en: Unpublish content
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មាតិកា

en: Make content sticky
km: ធ្វើ​ឲ្យ​មាតិកា​​ជាប់​

en: Make content unsticky
km: ធ្វើ​ឲ្យ​មាតិកា​មិន​ជាប់

en: Promote content to front page
km: ផ្សព្វផ្សាយ​មាតិកា​នៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Remove content from front page
km: យក​មាតិកា​ចេញ​ពី​ទំព័រ​មុខ

en: Save content
km: រក្សាទុក​​មាតិកា​

en: Taxonomy term page
km: ទំព័រ​ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
