RulesFinder (1.1.9) - en to lt translation catalogue (99 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Register
lt: Registruotis

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Administration
lt: Administravimas

en: On
lt: Įjungta

en: new
lt: naujas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Version
lt: Versija

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Search
lt: Paieška

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: User login
lt: Nariams

en: Users
lt: Nariai

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Create content
lt: Kurti turinį

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Messages
lt: Žinutės

en: Result
lt: Rezultatas

en: simple
lt: paprasta

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Search help
lt: Paieškos pagalba

en: About
lt: Apie

en: Publish content
lt: Publikuoti turinį

en: Unpublish comment
lt: Išvalyti komentarą

en: Add new rule
lt: Pridėti naują taisyklę

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Relations
lt: Ryšiai

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Delete comment
lt: Šalinti komentarą

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Publish comment
lt: Publikuoti komentarą

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Compact
lt: Glaustai

en: Breadcrumbs
lt: Naršymo takai

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Delete content
lt: Pašalinti turinį

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Full comment
lt: Visas komentaras

en: Save comment
lt: Išsaugoti komentarą

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Unpublish content
lt: Nebeskelbti turinio

en: Make content sticky
lt: Prikabinti puslapio viršuje

en: Make content unsticky
lt: Atkabinti turinį nuo viršaus

en: Promote content to front page
lt: Iškelti turinį į pirmą puslapį

en: Remove content from front page
lt: Pašalinti turinį iš pirmo puslapio

en: Save content
lt: Išsaugoti turinį

en: Taxonomy term page
lt: Sistematikos terminų puslapis

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Text value
lt: Teksto reikšmė

en: Reset your password
lt: Atstatyti slaptažodį

en: Fallback date format
lt: Atsarginis datos formatas

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.

en: Search result highlighting input
lt: Paieškos rezultatų paryškinat įvestį

en: Pre-content
lt: Prieš-turinys

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Large (480×480)
lt: Didelis (480×480)

en: Medium (220×220)
lt: Vidutinis (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)

en: Default long date
lt: Numatytoji ilgoji data

en: Default medium date
lt: Numatytoji vidutinė data

en: Default short date
lt: Numatytoji trumpoji data

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Block the selected user(s)
lt: Blokuoti pasirinktus narius

en: Cancel the selected user account(s)
lt: Atšaukti pažymėto nario paskyrą(-as)

en: Unblock the selected user(s)
lt: Atblokuoti pasirinktus narius

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: Links related to the active user account
lt: Nuorodos, susijusios su aktyvia nario paskyra

en: Administrative task links
lt: Administravimo užduočių nuorodos

en: Site information links
lt: Svetainės informacijos nuorodos

en: Site section links
lt: Svetainės sekcijų nuorodos

en: User tool links, often added by modules
lt: Nario įrankių nuorodos, dažnai pridedamos modulių

en: @interval hence
lt: po @interval

en: Wide (1090)
lt: Platus (1090)
