RulesFinder (1.1.9) - en to ms translation catalogue (58 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Register
ms: Daftar

en: Content
ms: Kandungan

en: Description
ms: Huraian

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: new
ms: baharu

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Version
ms: Versi

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Search
ms: Carian

en: Preview
ms: Pratonton

en: Help
ms: Bantuan

en: Default
ms: Lalai

en: Teaser
ms: Pemikat

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Versions
ms: Versi-versi

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Off
ms: Tutup

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: Roles
ms: Peranan

en: Comment
ms: Komen

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Term ID
ms: ID Istilah

en: Plain text
ms: Teks biasa

en: User login
ms: Log masuk pengguna

en: Users
ms: Pengguna-pengguna

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ms: @site kini sedang diselenggarakan. Kami akan kembali sebentar lagi. Terima kasih di atas kesabaran anda.

en: Create content
ms: Cipta kandungan

en: Publish
ms: Terbit

en: Unpublish
ms: Nyahterbit

en: About
ms: Perihal

en: Publish content
ms: Terbitkan kandungan

en: Unpublish comment
ms: Nyahterbit komen

en: User account
ms: Akaun pengguna

en: Relations
ms: Hubungan

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: First sidebar
ms: Bar sisi pertama

en: Delete comment
ms: Padam komen

en: Search index
ms: Indeks carian

en: Publish comment
ms: Terbitkan komen

en: Page top
ms: Halaman bahagian atas

en: Page bottom
ms: Halaman bahagian bawah

en: Main page content
ms: Halaman kandungan utama

en: Full comment
ms: Komen penuh

en: Save comment
ms: Simpan komen

en: Full content
ms: Kandungan penuh

en: Unpublish content
ms: Tarik balik terbitan kandungan

en: Make content sticky
ms: Buatkan kandungan lekit

en: Make content unsticky
ms: Buatkan kandungan tidak lekit

en: Promote content to front page
ms: Promosikan kandungan ke laman utama.

en: Remove content from front page
ms: Buangkan kandungan dari laman utama

en: Save content
ms: Simpan kandungan

en: Taxonomy term page
ms: Halaman istilah taksonomi

en: Highlighted
ms: Ditegaskan
