RulesFinder (1.1.9) - en to sq translation catalogue (31 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Administration
sq: Administrimi

en: new
sq: i ri

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Version
sq: Versioni

en: Overview
sq: Panorama

en: Search
sq: Kërko

en: Preview
sq: Shikoje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Comment
sq: Komenti

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Users
sq: Përdorues

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sq: @site për momentin është në riparim. Do të kthehemi përsëri së shpejti. Ju faleminderit për durimin.

en: Create content
sq: Krijo përmbajtje

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: About
sq: Informacione

en: Unpublish comment
sq: Fshihe komentin

en: User account
sq: Profili i përdoruesit

en: Delete comment
sq: Elemino komentin

en: Taxonomy term page
sq: Faqja e termit Taksonomi
