RulesFinder (1.1.9) - en to th translation catalogue (33 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: On
th: เปิด

en: new
th: ใหม่

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Version
th: รุ่น

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Search
th: ค้นหา

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Off
th: ปิด

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Create content
th: สร้างเนื้อหา

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Messages
th: ข้อความ

en: Result
th: ผล

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Unpublish
th: ระงับการเผยแพร่

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Delete comment
th: ลบความคิดเห็น

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Text value
th: ค่าข้อความ

en: Reset your password
th: รีเซ็ตรหัสผ่านของคุณ

en: %name: may not be longer than @max characters.
th: %name: อาจไม่เกิน @max characters.

en: Links related to the active user account
th: Links related to the user account.

en: Administrative task links
th: Contains links to administrative tasks.

en: Site information links
th: Use this for linking to site information.

en: Site section links
th: Use this for linking to the main site sections.

en: User tool links, often added by modules
th: Contains links for site visitors. Some modules add their links here.
