Rules Flag (1.0.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Rules
ja: ルール

en: Period
ja: 期間

en: Entity
ja: エンティティ

en: Entity ID
ja: エンティティID

en: Specifies the entity, which should be deleted permanently.
ja: 恒久的に削除するエンティティーを指定してください。
