Rules Flag (1.0.2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Flag
es: Bandera

en: Rules
es: Reglas

en: Period
es: Período

en: Entity
es: Entidad

en: flag
es: marca

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Entity ID
es: ID de entidad

en: Specifies the entity, which should be deleted permanently.
es: Especifica la entidad, que debe ser eliminada permanentemente.

en: Specifies the entity for which to evaluate the condition.
es: Especifica la entidad para evaluar la condición.
