Rules Flag (1.0.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Flag
nl: Vlag

en: Rules
nl: Regels

en: Period
nl: Punt

en: Entity
nl: Entiteit

en: flag
nl: vlag

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID
