Rules Flag (1.0.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Flag
tr: İşaretle

en: Rules
tr: Kurallar

en: Period
tr: Nokta

en: Entity
tr: Nesne

en: flag
tr: işaret

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Specifies the entity, which should be deleted permanently.
tr: Kalıcı olarak silinecek nesneyi belirtir.

en: Specifies the entity for which to evaluate the condition.
tr: Koşulun değerlendirileceği nesneyi belirtir.
