Rules Flag (1.0.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Period
el: Περίοδος

en: Entity
el: Οντότητα

en: flag
el: σημαία

en: Entity ID
el: ID οντότητας
