Rules Flag (1.0.5) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Flag
hu: Jelölő

en: Rules
hu: Szabályok

en: Period
hu: Pont

en: Entity
hu: Entitás

en: flag
hu: jelölő

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Specifies the entity, which should be deleted permanently.
hu: A véglegesen törölni kívánt entitást adja meg.

en: Specifies the entity for which to evaluate the condition.
hu: A feltételt kiértékelő entitást adja meg.

en: Flagging
hu: Jelölés
