Rules Flag (1.0.5) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Flag
sv: Flagga

en: Rules
sv: Regler

en: Entity
sv: Objekt

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt
