Rules Flag (1.0.4) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Flag
fa: علامت

en: Rules
fa: قوانین

en: Period
fa: دوره

en: Entity
fa: عنصر

en: flag
fa: علامت

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر
