Rules Flag (1.0.4) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Flag
pl: Flaga

en: Rules
pl: Reguły

en: Period
pl: Okres

en: Entity
pl: Encja

en: flag
pl: flaga

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Specifies the entity, which should be deleted permanently.
pl: Określa encję, która powinna być trwale usunięta.

en: Entity is flagged
pl: Encja jest oflagowana.
