Rules HTTP Client (8.x-3.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Logging
et: Logimine

en: Method
et: Meetod

en: Rules
et: Reeglid

en: Debug
et: Siluma

en: Data
et: Andmed
