Rules HTTP Client (8.x-3.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Logging
fr: Journalisation

en: Method
fr: Méthode

en: Headers
fr: Entêtes

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Data
fr: Données
