Rules HTTP Client (8.x-3.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: Method
tr: Yöntem

en: Rules
tr: Kurallar

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Data
tr: Veri
