Rules HTTP Client (8.x-3.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Logging
ja: ログ記録

en: Method
ja: メソッド

en: Rules
ja: ルール

en: Debug
ja: デバッグ

en: Data
ja: データ
