Rules HTTP Client (8.x-3.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Logging
pl: Logowanie

en: Method
pl: Metoda

en: Rules
pl: Reguły

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Debug
pl: Debugowanie
