Rules Role Email (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Subject
de: Betreff

en: Message
de: Benachrichtigung

en: User
de: Benutzer

en: Node
de: Beitrag

en: Roles
de: Rollen

en: Replacement patterns
de: Ersetzungsmuster

en: About
de: Über

en: How to use
de: Hinweise zur Benutzung

en: The email's subject.
de: Der Betreff der E-Mail.

en: The email's message body.
de: Der Nachrichtentext der E-Mail.
