Rules Role Email (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Subject
fr: Objet

en: User
fr: Utilisateur

en: Node
fr: Nœud

en: Roles
fr: Rôles

en: Replacement patterns
fr: Motifs de substitution

en: About
fr: À propos

en: How to use
fr: Comment l'utiliser
