Rules Role Email (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Message
mn: Зурвас

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа

en: Roles
mn: Үүргүүд
