Rules Role Email (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
