Rules Role Email (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: Message
ta: செய்தி

en: User
ta: பயனர்

en: Node
ta: கணு

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: About
ta: பற்றி
