Rules Role Email (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Message
ar: الرسالة

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Roles
ar: الأدوار

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: About
ar: حول
