Rules Role Email (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: Message
lv: Ziņojums

en: User
lv: Lietotājs

en: Node
lv: Mezgls

en: Roles
lv: Lomas

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: About
lv: Par
