Rules Role Email (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Subject
pt: Assunto

en: Message
pt: Mensagem

en: User
pt: Usuário

en: Roles
pt: Papéis

en: Rules
pt: Regras

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: About
pt: Sobre
