Rules Role Email (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: Message
ru: Сообщение

en: User
ru: Пользователь

en: Node
ru: Материал

en: Roles
ru: Роли

en: Rules
ru: Правила

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: About
ru: Информация
