Rules Role Email (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: Message
sk: Správa

en: User
sk: Používateľ

en: Node
sk: Uzol

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: About
sk: Informácie o
