Rules Role Email (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ur: موضوع

en: Message
ur: پیغام

en: User
ur: صارف

en: Node
ur: نوڈ

en: Roles
ur: رولز
