Rules Role Email (8.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Subject
af: Onderwerp

en: Message
af: Boodskap

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Roles
af: Rolle
