Rules Role Email (8.x-1.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Roles
dz: ལས་འགན།
