Rules Role Email (8.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Message
kk: Хабарлама

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: Roles
kk: Рөлдер
