Rules Role Email (8.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Message
km: សារ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Roles
km: តួនាទី​

en: About
km: អំពី
