Rules Role Email (8.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Subject
oc: Objècte

en: Message
oc: Messatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: Roles
oc: Ròtles

en: Rules
oc: Règlas

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: About
oc: A prepaus
