Rules Role Email (8.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Subject
bs: Naslov

en: Message
bs: Poruka

en: User
bs: Korisnik

en: Roles
bs: Uloge

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
