Rules Role Email (8.x-1.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ne: विषय

en: Message
ne: सन्देश

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Roles
ne: भूमिका

en: About
ne: बारेमा
