Rules Role Email (8.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Message
pl: Wiadomość

en: User
pl: Użytkownik

en: Roles
pl: Role

en: Rules
pl: Reguły

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Entity
pl: Encja

en: About
pl: O stronie
