Rules Role Email (8.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Message
vi: Thông điệp

en: User
vi: Người dùng

en: Roles
vi: Vai trò

en: Rules
vi: Quy tắc

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: About
vi: Giới thiệu
