Rules Role Email (8.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Subject
az: Mövzu

en: Message
az: Mesaj

en: User
az: İstifadəçi

en: Roles
az: Rollar

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Entity
az: Entiti

en: About
az: Haqqında
