Rules Role Email (8.x-1.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Subject
bg: Тема

en: Message
bg: Съобщение

en: User
bg: Потребител

en: Roles
bg: Роли

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна
