Rules Role Email (8.x-1.0-alpha5) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Subject
id: Judul

en: Message
id: Pesan

en: User
id: Pengguna

en: Roles
id: Peran

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Entity
id: Entitas

en: About
id: Tentang
