Rules Role Email (8.x-1.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ja: 件名

en: Message
ja: メッセージ

en: User
ja: ユーザー

en: Roles
ja: 役割

en: Rules
ja: ルール

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Entity
ja: エンティティ

en: About
ja: アバウト
