Rules Role Email (8.x-1.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: Message
uk: Повідомлення

en: User
uk: Користувач

en: Roles
uk: Ролі

en: Rules
uk: Правила

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Entity
uk: Сутність

en: About
uk: Про модуль

en: How to use
uk: Як користуватися

en: The email's subject.
uk: Тема електронного листа.

en: The email's message body.
uk: Текст електронного повідомлення
