Rules Role Email (8.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ca: Assumpte

en: Message
ca: Missatge

en: User
ca: Usuari

en: Roles
ca: Rols

en: Rules
ca: Regles

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Entity
ca: Entitat

en: About
ca: Detalls
