Rules Role Email (8.x-1.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Subject
fa: موضوع

en: Message
fa: پیام

en: User
fa: کاربر

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Rules
fa: قوانین

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Entity
fa: عنصر

en: About
fa: درباره
