Rules Role Email (8.x-1.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: Message
gl: Mensaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Entity
gl: Entidade

en: About
gl: Información
