Rules Role Email (8.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: Message
lt: Žinutė

en: User
lt: Narys

en: Roles
lt: Rolės

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Entity
lt: Esybė

en: About
lt: Apie
